کلاهبـرداری و هک شدن کیف پـول با NFT های اسـکم


قبـلاً در خصـوص تـوکـن هـای همـراه بـا بـدافـزار و اسـکم که به صورت ایـردراپ، بـه کیـف پـول شـما واریـز مـیگردیـد و بـا تـوجه به مبـالغ بـالایـی کـه داشتـند بـاعث تشـویق کاربـران جهت فـروش و سـوآپ کـردن تـوکـن می شـدند که بعـد از عملیـات تبـدیـل، کیـف پـول هـک و دارایی شما بـرداشت می شـود،اطلاعات و کلیپی را در سایت قرارداده ایم امـا به تـازگـی NFT هـایـی بـه صـورت ایـردراپ و رایـگان بـرای کـاربـران ارسـال می گـردد که در این ایـردراپ هـای NFT اعـلام می گردد ایـن NFT را می توانید در سایت( که در تصویر NFT معرفی می کنند ) بـا مبـالـغ بـالایی به دلار و یا رمـزارزهـای دیگری تبـدیـل کنیـد.

تصـاویـر زیـر نـمونه ای از NFT هـای اسـکم می بـاشـد:

همـانطور که گفـته شـد و تصـاویـر بـالا، در تمامی این مدل NFT ها شما باید در سایت اعلام شده اقدام به تبدیل NFT کنید و مبالغ این ایردراپ ها بسیار بالاست.

بـاتوجه به ایـنکه در حوزه رمزارزها ،ایردراپ ها توسط توسعه دهندگان یک رمزارز در تعداد کم جهت جذب کاربر وتبلیغات نام توکن صورت می پذیرد.مبـالغ این ایـردراپ ها کم و گاهاً نـاچیـز است که جهت افزایش آن باید با دعوت از دوستان خود و اشتراک گذاری لینک اقـدام کنیـد.

به طور کلی ایردراپ ها به طرق مختلف برای کـاربـران واریز می شود.برخی از ایردراپ ها به واسطه نگهداری از رمزارز خاصی در کیف پول برای شما ارسال می شود و برای دریافت برخی دیگر شما باید وظایف خاصی را انجام دهید نظیر دنبال کردن شبکه های اجتماعی آن رمزارز ،اشتراک گذاری لینک دعوت و….

در صـورتی که شما بـدون هیـچ اقـدامی ایـردراپ دریـافـت میکنیـد کـه مبـالـغ بـالایی نـیز دارنـد بـایسـتی قبـل از هـرگونـه فـروش و سـوآپ کردن، در مـورد آن بـررسی هـای لازم را انجـام دهـید.

ایـردراپ هـای NFT نیـز که عنوان شده به همین صورت می باشد.یکی از سایـت هـایی که می توانـید از طریـق آن NFT هـا را بـررسی کنـید سـایـت NFTScan می بـاشـد.

NFTscan.com

بـرای آشنـایـی بیـشتـر در خـصوص NFT هـای اسـکم ،ویـدئـوکلیـپ زیـر را مشـاهـده نمـائیـد:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *