تبدیل توکن سیف مون به ورژن 2

پروژه و توکن سیف مون (SafeMoon) در ماه مارس سال ۲۰۲۱ (اسفند ماه ۱۳۹۹) معرفی شد. هدف این پروژه کنترل نوسانات قیمتی در بازار ارز‌های‌ دیجیتال بود. سیف مون با تبلیغات وسیع و شعار پیش به سوی ماه پا به بازار ارزهای دیجیتال گذاشت. در اواسط دسامبر سال ۲۰۲۱ (آذر ماه سال ۱۴۰۰) سیف مون به منظور بهبود سرعت، امنیت و کیفیت پلتفرم خود از SafeMoon ورژن ۲ رونمایی کرد و با انتشار این خبر هولدرهای توکن سیف مون می بایست توکن های خود را به ورژن 2 تبدیل کنند.ما در این مقاله نحوه مهاجرت توکن سیف مون از ورژن 1 به ورژن 2 می پردازیم.
طبق اعلام صفحه رسمی توییتر سیف مون از تاریخ ۲۹ دسامبر سال ۲۰۲۱ (۸ دی ۱۴۰۰) به منظور جلوگیری از کاهش ارزش توکن SFM و ترغیب کاربران به تبدیل توکن‌های ورژن ۱ به ورژن ۲، هرگونه انتقال بین ولت‌های ورژن ۱ با کارمزد ۱۰۰ درصدی همراه خواهد بود. بنابراین کاربرانی که توکن‌های ورژن ۱ را نگهداری می‌کنند، فقط به منظور تبدیل توکن‌های خود به ورژن ۲ اقدام کنند. هر گونه جا‌به‌جایی توکن‌های ورژن ۱ بین ولت‌های مختلف منجر به پرداخت ۱۰۰ درصد کارمزد خواهد شد.همچنین سیف مون به کاربرانی که قصد خرید سیف مون ورژن ۱ را دارند هشدار داده در صورت خرید این توکن، هیچ توکنی دریافت نخواهند کرد و فقط آدرس‌های قدیمی می‌توانند توکن های خود را به ورژن ۲ تبدیل کنند. افرادی که در حال حاضر اقدام به انتقال توکن‌های ورژن ۱ بین ولت‌های مختلف می‌کنند، کارمزد ۱۰۰ درصدی پرداخت خواهند کرد. این کارمزدها مستقیما به استخرهای تامین نقدینگی شبکه سیف مون انتقال پیدا می‌کند.

نکات مهم در خصوص رویداد مهاجرت توکن SafeMoon از ورژن 1 به 2

طبق اعلام پروژه سیف مون برای انتقال توکن‌های ورژن ۱ به ورژن ۲ اگر شما از کیف پول SafeMoon استفاده می کنید ،در صورت به روز نبود کیف پول آن را به روز رسانی کنید تا عملیات تغییر ورژن برای شما انجام گیرد.
اگر شما توکن سیف مون را در صرافی های متمرکز نگهداری می کنید،صرافی‌ها به صورت اتوماتیک توکن‌های شما را به ورژن ۲  تبدیل می‌کنند. یا خودتان می‌توانید این فرآیند را به طور دستی و با انتقال توکن‌هایتان به کیف پول های تراست ولت، سیف مون و … انجام دهید.
در صورتی که توکن سیف مون را در کیف پول خود نگهداری می کنید،می توانید با دیدن کلیپ زیر این پروسه را انجام دهید.ابتدا لینک زیر را کپی کنید .

https://swap.safemoon.net/#/swap?inputCurrency=0x8076C74C5e3F5852037F31Ff0093Eeb8c8ADd8D3&outputCurrency=0x42981d0bfbAf196529376EE702F2a9Eb9092fcB5

آموزش نحوه مهاجرت و تغییر ورژن توکن سیف مون از ورژن 1 به 2

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *