تنها راهی که شیبا اینو را به 1 دلار می رساند کدام است؟


بررسی احتمال شیبا یک دلاری

هیچ سرمایه گذاری در بازار پوشیده نیست که ارز شیبا اینو در سال 2021 عملکردی باورنکردنی داشته است که بسیاری را به سود های قابل توجه رسانده است.

ارز دیجیتال با مضمون سگ از 0.000000000133 دلار (نه صفر) در پایان سال 2020 به 0.000033 دلار (چهار صفر) در پایان سال 2021 جهش کرد، و حدود 26000000 درصد افزایش یافت. این در حالی بود که صرافی های بزرگ پس از افزایش محبوبیت این توکن آن را لیست کردند. به طور کلی میم کوین های بسیاری پس از موفقیت و محبوبیت دوج کوین توانستند سودهای قابل توجهی را به ثبت برسانند.

بعد از اینکه این میم کوین پنج صفر اعشاری را از قیمت خود حذف کرد، برخی پیش بینی هایی درباره رسیدن قیمت شیبا در نهایت به 1 دلار کرده اند.

از قیمت فعلی امروز 0.000021 دلار، این افزایش تقریباً 4،700،000٪ را نشان می دهد. با توجه به اینکه شیبا اینو از کجا تا کجا پیش رفته است، ممکن است به نظر واقعی برسد که این سکه 4,700,000 درصد دیگر را به دست آورد، اما ریاضیات پایه مانعی را نشان می دهند.

شیبا اینو (Shiba Inu) با چنین کسری از یک پنی معامله می شود و قیمت آن به این اندازه پایین است زیرا عرضه آن بسیار زیاد است. در حال حاضر 549 تریلیون توکن SHIB در گردش است که ارزش بازار آن را حدود 11 میلیارد دلار می کند. اگر ارزش هر توکن 1 دلار بود، ارزش بازار SHIB به 549 تریلیون دلار می رسید، تقریباً 200 برابر بزرگتر از اپل، با ارزش ترین شرکت جهان، و بیش از شش برابر تولید ناخالص داخلی سالانه جهان.

به عبارت دیگر، رسیدن شیبا اینو به 1 دلار احتمالاً مستلزم یک تغییر گسترده در اقتصاد جهانی است که بعید است اتفاق بیفتد. با این حال، یک هشدار و روزنه امید در آینده ارز شیبا وجود دارد.

شیبا اینو 1 دلاری چگونه امکان پذیر است؟


دو راه برای افزایش ارزش شیبا اینو وجود دارد. یکی این است که معامله گران به سادگی با فشار خرید شیبا قیمت را افزایش می دهند. مورد دیگر کاهش عرضه است که باید سکه های باقی مانده را با ارزش تر کند.

برای اینکه این اتفاق بیفتد، سکه ها باید از چرخه خارج شوند یا به قول معامله گران، با انتقال به کیف پول مرده سوزانده شوند.

این اتفاق غیرعادی نیست. در واقع، به گفته Shibburn، وب سایتی که سوزاندن سکه های شیبا اینو را دنبال می کند، تاکنون 410 تریلیون سکه شیبا اینو سوزانده شده است. بخش بزرگی از این سکه‌ها توسط ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم سوزانده شده است. بنیان‌گذار ناشناس Shiba Inu، نصف عرضه یک کوادریلیون سکه Shiba Inu را به بوترین اهدا کرد و بوترین با سوزاندن بخش زیادی از آن ها این توکن ها را از گردش خارج کرد. بوترین این کار را انجام داد زیرا از کنترل مقدار زیادی از عرضه این ارز دیجیتال احساس ناراحتی می کرد.

62 میلیون سکه شیبا اینو در 24 ساعت گذشته سوزانده شده است. اگرچه ممکن است زیاد به نظر برسد، اما با این سرعت سوزاندن 1 میلیارد سکه کمی بیشتر از دو هفته و برای سوزاندن 1 تریلیون سکه 40 سال طول می کشد. اگر یک حرکت سازمان‌یافته در بین دارندگان SHIB وجود داشته باشد، توکن سوزی می‌تواند تسریع شود، که باعث کمیاب شدن سکه می شود.

با این حال، یک بازدارنده آشکار برای سوزاندن سکه ها وجود دارد. اگر ارزش شروع به بالا رفتن کند، به نفع دارندگان است که سکه های خود را به جای سوزاندن آنها نگه دارند، و ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال بعید می سازد که یک حرکت سازمان یافته به اندازه کافی قدرتمند وجود داشته باشد که تعداد سکه ها را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

چه چیزی در انتظار شیبا است؟

شیبا در زمان اوج خود به 0.88 دلار در پایان اکتبر، بیش از 75 درصد از ارزش خود را از دست داده است و قیمت سایر ارزهای دیجیتال نیز به شدت کاهش یافته اند. بیت کوین مانند اتریوم تقریباً 50 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. ارزهای دیجیتال در بحبوحه نگرانی های گسترده تر در بازار سهام بر سر افزایش نرخ بهره سقوط کرده اند.

پیش‌بینی اینکه بازار ارزهای دیجیتال به کجا می‌رسد غیرممکن است، اما دارایی‌های با تورم بالا در طول همه‌گیری در حال حاضر به شدت کاهش یافته‌اند. بدین ترتیب در این مرحله، یک رالی دیگر شیبا اینو بعید به نظر می رسد و رسیدن به 1 دلار تقریبا غیرممکن است. با این حال بازار کریپتو بار ها نشان داده است که فضایی برای ممکن کردن غیر ممکن ها است و پیش بینی قیمت شیبا در سال 2022 صعودی است.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *