فاست پِی یک ارائه دهنده کیف پول میکرو و یک حساب واسط است که در حال حاضر از رمزارزهای مختلفی مانند بیت کوین،لایت کوین،ترون،دوج کوین و…. پشتیبانی می کند. در این کیف پول شما قادر به انتقال رمزارزها با مقادیر کم و کارمزد بسیار پایین هستید ،همچنین امکان سوآپ (تبدیل) رمزارزها در این کیف پول را دارید.
ویژگی دیگر این میکرووالت این است که شما درکنار نگهداری رمزارز در این کیف پول، می توانید به صورت کاملاً رایگان ارز دیجیتال دریافت کنید.به طور کلی شما در این کیف پول بعد از ایجاد و تکمیل حساب کاربری خود می توانید از بخش مرتبط با کسب درآمد این والت یعنی منوی EARN  استفاده نمایید که در ادامه اطلاعات تکمیلی در این خصوص را شرح خواهیم داد.اما به صورت اجمالی شما با انجام برخی فعالیت ها نظیر دیدن تبلیغات،مشارکت در نظرسنجی ، تکمیل یک captcha و … رمزارز دریافت کنید. این پاداش ها را به صورت ساتوشی که یک صد میلیونیوم بیت کوین (0.00000001) است،دریافت خواهید کرد.
بهترین استفاده از این میکرو والت فاست پی جمع آوری ارز های دیجیتال به صورت قطره ای Faucet است تا زمانی که به حداقل میزان برداشت از این والت دست پیدا کنید و ارز های خود را به یک کیف پول اصلی و معتبر مثل تراست والت برای هولد یا نقد کردن واریز کنید.
جهت آشنایی با نحوه ایجاد حساب و نصب کیف پول فاست پی ،کلیپ زیر را مشاهده نمائید:

جهت ایجاد حساب و نصب کیف پول فاست پی از لینک زیر استفاده نمایید:
https://faucetpay.io/?r=4592261
همانطور که گفته شد فاست پی والت پلتفرمی برای نگهداری ارزهای دیجیتال و همچنین کسب رایگان رمزارز است.میکرو والت‌ها نسبت به والت ها امنیت پایین‌تری دارند، پس همیشه از اطلاعات خود محافظت کنید و پس از رسیدن به حد نصاب ارزهای خود را به کیف پول معتبر دیگر مانند تراست والت و یا متامسک انتقال دهید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *